Завжди більше ніж Ви очікували

Ми створюємо комфортний простір для життя, а не м2

Наша позиція:

Ми з самого початку вирішили, що не будемо ще однією будівельною компанією, яка пропонує типові планувальні рішення. Більшість наших планувань є авторськими. Вони розроблені нашими архітекторами на підставі досліджень проведених як серед потенційних інвесторів так і серед сімей, які вже придбали квартиру в новобудові і живуть в ній. Функціональні можливості наших квартир завжди більше ніж просто 1-кімнатна / 2-кімнатна і т.д. Також велику увагу ми приділяємо енергозбереження. Це відноситься до вибору технології будівництва та використання енергозберігаючих інженерних систем. Саме тому Domira Group вибирають люди, для яких важливим фактором є вартість майбутніх експлуатаційних витрат.

Ми намагаємося передбачати майбутні потреби наших інвесторів і тому не боїмося першими застосовувати інноваційні рішення.

Чому ми?

Ми - компанія повного циклу

01
02

МИ ВИКОРИСТОВУЄМО практичний підхід у всьому

Наші авторські планувальні рішення завжди дозволяють Вам отримати набагато більше ніж просто квартиру

03

Ми використовуємо унікальні інженерні системи, які створюють максимальний комфорт нашим покупцям

05
02

МИ ВИКОРИСТОВУЄМО практичний підхід у всьому

04

Ми приділяємо максимум уваги енергозбереженню і майбутнім витратам на експлуатацію

Про компанію

Компанія Domira Group створена в 2015 році командою однодумців, які мали досвід ведення бізнесу пов'язаного з постачанням будівельних матеріалів і виконання будівельних робіт. За цей час ми пройшли шлях від невеликої девелоперської компанії до групи компаній повного циклу, що має в своєму складі повноцінну генпідрядну організацію і архітектурне бюро. Ми намагаємося не повторюватися і кожен новий проект зробити кращий за попередній. Колективний досвід наших співробітників в сфері багатоквартирного будівництва є величезним і ми намагаємося його використовувати по максимуму.

контакти

  • з загальних питань: м. Ірпінь, вул. Пушкінська, 60Л
  • Пошта: info@domira.com.ua
  • Відділ постачання: sergeykoval2017@ukr.net

наші соцмережі: